Ideal Floor

O nas

Od 2010 roku koncentrujemy się na wysokiej jakości rozwiązaniach dla podłóg i ścian, przynosząc wspaniałe wyniki naszym klientom i fantastyczną satysfakcję.

Obecnie oferowane przez nas rozwiązania obejmuje szereg systemów żywicznych, systemy kwarcowe, systemy dekoracyjne cementowe i gumowe EPDM. Niezależnie od tego, w jakim systemie będzie wykonana powierzchnia, staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę klienta.

Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z tego, jak wspaniale wygląda nasz produkt, ale także z tego, jak długo trwa proces montażu i jak łatwo utrzymać powierzchnie w czystości.

To, co kochamy w tym produkcie, to jego wszechstronność. Nasze rozwiązania mogą być stosowane zarówno do podłóg zewnętrznych, jak i wewnętrznych (doskonale nadają się do pomieszczeń wymagających ogrzewania podłogowego); nawet ścian. Ponadto elastyczność tej techniki sprawia, że świetnie nadaje się do spersonalizowanych rozwiązań. Nasi klienci mają do wyboru kolory i rozmiary kruszywa. To pozwala nam dopasować Twój ulubiony kolor, stworzyć niestandardowy wzór lub stworzyć reprezentację Twojego logo, zgodnie z tożsamością Twojej marki.